Крокуй! Київ. Велика карта «Київ в кубі»

Крокуй! Київ. Велика карта «Київ в кубі»
Крокуй! Київ. Велика карта «Київ в кубі» Крокуй! Київ. Велика карта «Київ в кубі»
Издательство: Chulan Bookstore
Автор: Лиза Гречанюк
Артикул:
Наличие: Требует уточнения
400 грн.
 

Характеристики

Основные
Издательство: Chulan Bookstore
Автор: Лиза Гречанюк
Иллюстратор: Мария Гермашева
Возраст: 3-5, 5-7
Язык: Украинский, Английский
Пол: для девочек, для мальчиков
Формат: плакаты
Интерактивные: находилки, игры
Количество страниц: 1 шт.
Переплет: Коробка
Бумага: Tyvek®
Размеры:
Вес: 500 г.
Год издания: 2016

Описание

Новий продукт ТМ «Крокуй» — це кропітка робота художника, який вималював київські вулиці та проспекти, площі та сквери, зробив пізнаваними відомі міські об’єкти, фонтани та ліхтарі, мости та вуличні скульптури.. Крім того, «Київ3» в якісній «кубічній» упаковці – це три маршрути для прогулянок, спеціально розроблені різноманітні та продумані варіанти для знайомства з нашим чарівним містом за 1 день, за 2 дні і за 3 дні. Маршрути поєднують відомі пам’ятки та цікавості, звичайні і незвичні будівлі, секретні місця та жартівливі натяки, ідеї для дозвілля та пізнання нашого улюбленого міста. Поза маршрутами також лишається купа всього вартого уваги, тож якщо у мандрівників буде більше часу, ніж 3 дні, «Київ3» теж неодмінно стане у пригоді. Карта містить адреси та назви історичних пам’яток центральних районів столиці, музеїв та атракцій, вона насичена важливими міськими деталями, уважними спостереженнями, цікавими ракурсами.

Це велика мальована карта центральної частини Києва, надрукована на сучасному високотехнологічному матеріалі Tyvek®. Такі карти практично неможливо розірвати, вони вологостійкі, легкі, міцні та довговічні. Вони не псуються при інтенсивному використанні, їх можна багаторазово згинати, комкати, м’яти. Така практика друку зручних для мандрівників карт поширена в світі, в багатьох столицях світу та туристичних містах є карти, надруковані в цей сучасний спосіб. Маємо тепер таку карту і в Києві!

Отзывы (0)

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Метки: Chulan Bookstore, 3-5, 5-7
Работает на OpenCart
Mamino © 2018

Проблемы с сайтом

Если у Вас возникли какие-то проблемы с сайтом, Вы заметили ошибки и неточности или у Вас появились идеи как его можно сделать еще лучше и удобнее - просто сообщите нам!
Отмена