Що таке взаємини?

Що таке взаємини?
Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини? Що таке взаємини?
Видавництво: MAMINO
Автор: Оскар Бреніф’є
Серія: Мистецтво мислити
Артикул: 978-966-97915-4-2
Наявність: Є у наявності
180 грн.
 

Характеристики

Основні
ISBN: 978-966-97915-4-2
Видавництво: MAMINO, Маміно
Автор: Оскар Бреніф’є
Ілюстратор: Фредерік Бенал'я
Серія: Мистецтво мислити
Вік: 5-7, 7-10, 10-12
Мова: Українська
Стать: для дівчаток, для хлопчиків
Формат: паперові книги
Кількість сторінок: 96 с.
Обкладинка: Інтегральна
Папір: Офсетний
Розмір: 155x205 мм
Рік видання: 2019

Опис

Чи зобов’язані ми завжди поважати інших? Хіба є люди, не гідні поваги? Можливо, інколи для нечемності є вагомі причини? А чи завжди слід погоджуватися з іншими? Чи можуть дві різні думки бути водночас правильними? І чи варто зрікатися правди, щоб уникнути конфлікту? Світ людських взаємин складний і неоднозначний. Відчути своє місце в ньому допоможуть запитання з книжки «Що таке взаємини?».

Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

Відгуки (0)

Написати відгук

Ваше ім`я:


Ваш відгук: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оцінка: Незадовільно           Відмінно

Уведить код, з зображення:Працює на OpenCart
Mamino © 2020

Проблеми із сайтом

Якщо у Вас виникли якісь проблеми з сайтом, Ви помітили помилки і неточності або у Вас з`явилися ідеї як його можна зробити ще краще і зручніше - просто повідомте нам!
Відміна